Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Turniej siatkówki o puchar Przewodniczącego Rady Gminy

Kolejny turniej siatkówki o puchar Przewodniczącego Rady Gminy Gródek nad Dunajcem przeszedł do historii. Do turnieju zgłosiło się sześć zespołów. Rozgrywki eliminacyjne przebiegły w spokojnej atmosferze w halach sportowych w Rożnowie i Gródku nad Dunajcem.
Kolejny turniej siatkówki o puchar Przewodniczącego Rady Gminy Gródek nad Dunajcem przeszedł do historii. Do turnieju zgłosiło się sześć zespołów. Rozgrywki eliminacyjne przebiegły w spokojnej atmosferze w halach sportowych w Rożnowie i Gródku nad Dunajcem. Zwycięskie drużyny zameldowały się na zmagania finałowe do hali w Gródku nad Dunajcem. O woli walki świadczy m.in wynik 32:30 seta pomiędzy zespołami Volley Polley a Chłopcy znad jeziora. Zawody skończyły się wygraną drużyny Volley Polley Rożnów Team , miejsce drugie wywalczył zespół Rożnów Mix, trzecie - Młodzi inaczej, a czwarte Chłopaki znad jeziora. Puchary i medale wręczył Przewodniczący Rady Gminy - Pan Józef Klimek razem z Dyrektorem Szkoły w Gródku n.D i Dyrektorem GOK-u.
Pozostałe drużyny , które wzięły udział w rozgrywkach to: Przydonica i Gravelo Team.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2024-03-26 10:29:48przez:
Opublikowano:2024-03-26 00:00:00przez: Marek Nowakowski
Podmiot udostępniający: Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem
Odwiedziny:1552

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem

GOK w Gródku nad Dunajcem
Gródek nad Dunajcem 28

33-318 Gródek nad Dunajcem

telefon: +48 18 440 15 27

Godziny urzędowania :

poniedziałek - piątek : 7:30 - 15:30