Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Na zdjęciu Marina

Kręgle, bilard,sala gier, marina - Lemon Resort Spa

Informacje:

 

  • Kręgle - W hotelowym lobby znajdziesz dwa profesjonalne tory do kręgli wraz z całym niezbędnym sprzętem. Kręgle to świetny pomysł na pełen emocji wieczór z rodziną.
  • Bilard - W Sali gier ulokowanej zaraz obok recepcji znajduje się pełnowymiarowy, oświetlony stół do billarda wraz z całym potrzebnym sprzętem takim jak kije, kostki kredowe czy specjalne podpórki. Zapytaj w recepcji i zarezerwuj stół na odpowiadającą Ci godzinę!
  • Sala gier - W hotelowej sali gier znajdują się m.in. pełnowymiarowy stół do billarda, cymbergaj, dart, flippery czy konsola do gier. Zapraszamy!
  • Marina - W ramach atrakcji proponowanych Gościom Lemon Resort Spa jest także marina, do której przycumowane są m.in. dwie Tesle, ekskluzywna Delta 600, rowerki wodne, kajaki, czy też deska SUP. Dzięki marinie w Lemon Resort Spa turyści mogą rozkoszować się urokami pięknego Jeziora Rożnowskiego.
Google Maps:

 

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-02-15 12:57:22przez:
Opublikowano:2021-02-15 00:00:00przez: Małgorzata Karbownik
Podmiot udostępniający: Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem
Odwiedziny:4342

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem

GOK w Gródku nad Dunajcem
Gródek nad Dunajcem 28

33-318 Gródek nad Dunajcem

telefon: +48 18 440 15 27

Godziny urzędowania :

poniedziałek - piątek : 7:30 - 15:30